7/24 Randevu ve sorularınız için arayabilirsiniz : 0 (232) 000 0 000

İletişim

Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

Op. Dr. Hasan YILDIZ

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Tel : 0 (232) 000 0 000
Tel : 0 (222) 000 0 000
Adres : Şair Eşref Bulvarı No:35/2 Lozan Meydanı Meydan Apt. Daire: 3 – 4 ALSANCAK / İZMİR

 0 (232) 000 0 000 nolu iletişim numaramızdan 7 /24 yada Web sitemizde bulunan fiyat sor butonlarından fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.Ayrıca tüm sorularınız için bizi çekinmeden arayabilir yada web sitemizden sorularınızı bize sorabilirsiniz.WatsApp butonuna tıklayarak WatsApp hattmızdan bize doğrudan ulaşabilir tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İşlemlerinizden önce merkezimize gelebilir,merkezimizi dilediğiniz gibi gezebilir,operasyondan önce nasıl bir merkezde işlemleriniz yapılacağını görebilir,nasıl bir tedavi/işlem uygulanacağını detaylıca öğrenebilir,sorularınızı aklınıza takılanları çekinmeden bize sorabilirsiniz.Tüm operasyonlardan sonra profesyonel destek vermekteyiz.

Merkezimiz İzmir’in en büyük kadın doğum merkezlerinden biri olmakla birlikte İzmir ‘in en merkezi semti ALSANCAK ve en merkezi Noktası LOZAN Meydanının tam ortasındadır.Her semtten ulaşım çok kolaydır. Tüm toplu taşıma araçlarını ( Otobüs , Vapur, Metro, Tramvay ) veya özel aracınızı kullanarak çok kolay ulaşabilirsiniz.Merkezimizde en son en modern ve en son teknoloji cihazlarlar donatılmıştır.

BİLGİ GİZLİLİĞİNİZ YASAL HAKKINIZDIR. TÜM İŞLEMLER İÇİN HERHANGİ BİR BİLGİNİZİ VERMEDEN RANDEVU ALABİLİR , TÜM SORULARINIZI SORABİLİR , KÜRTAJ YAPTIRABLİRSİNİZ !!!!!